Aanbieding!

CORE Essence Thermal Glove 2

Oorspronkelijke prijs was: € 20,00.Huidige prijs is: € 18,00. excl. BTW Oorspronkelijke prijs was: € 24,20.Huidige prijs is: € 21,78. incl. BTW

-10%
Bewaar als favoriet

CORE Essence Thermal Glove 2 – warme en elastische trainingshandschoen De CORE Essence Thermal Glove 2 is een warme, elastische handschoen die perfect is voor allerlei trainingen in het herfst- en winterseizoen.

Specificaties

Merk
Craft
Materiaal
12% elastane., 88% polyester-recycled
Geslacht
Dames, Heren, Unisex
Maten
6/XXS t/m 12/XXL

Bekijk de maattabel

🎨Gratis ontwerp mockup
✅Pas aan tot het perfect is
🚚Snelle levering
🔒Veilig betalen
⭐Klanten geven ons een 9,6
🏭Eigen productie in NL

CORE Essence Thermal Glove 2 – warme en elastische trainingshandschoen

De CORE Essence Thermal Glove 2 is een warme, elastische handschoen die perfect is voor allerlei trainingen in het herfst- en winterseizoen. De handschoen is gemaakt van gerecycled, geborsteld jersey voor optimale warmte en comfort. Dankzij het touchscreen-compatibele ontwerp kun je eenvoudig je telefoon bedienen zonder de handschoen uit te doen. Reflecterende details zorgen voor extra zichtbaarheid tijdens donkere dagen.

Wasvoorschriften:

  • Wassen op 40°C

  • Niet bleken

  • Niet trommeldrogen

  • Strijken op lage temperatuur (Max. 110°C)

  • Niet professioneel droogreinigen

  • Wassen met soortgelijke kleuren

  • Geen wasverzachter gebruiken

  • Binnenstebuiten wassen

  • Niet rechtstreeks strijken op print / borduring / badges

Alle maten zijn lichaamsmaten in centimeters, zoals Craft ze opgeeft. Meet de borst rondom het volste deel onder de armen, de taille rond je natuurlijke taillelijn en de heup rondom het volste deel. De binnenbeenlengte meet je van het kruis tot de vloer.

Heren

MaatXSSMLXL2XL3XL4XL
Borstomvang879399105111119127135
Tailleomvang7581879399107--
Heupomvang8995101107113121--
Binnenbeenlengte8284868890929496
Lichaamslengte172176180184188192196200
Schouder + mouwlengte78808284868890-

Dames

MaatXSSMLXL2XL3XL4XL
Borstomvang828894100106114122130
Tailleomvang647076828896--
Heupomvang9096102108114122--
Binnenbeenlengte7980,58283,58586,58889,5
Lichaamslengte164167170173176179182185
Schouder + mouwlengte7172,57475,57778,580-

Kinderen

Maat74/8086/9298/104110/116122/128134/140146/152158/164
Borstomvang5154565864707682
Tailleomvang495153555862--
Heupomvang515559636975--
Binnenbeenlengte3037445159667277
Lichaamslengte8092104116128140152164
Schouder + mouwlengte323743,547,551,55762-